Komentarze pod twoimi postami to podstawa w interakcji z użytkownikiem. Dzięki nim budujesz relację z odbiorcami oraz swoją społeczność fanów, która będzie zawsze obserwować twoje poczynania na Instagramie i Cię wspierać. Komentarze są bardzo ważne w budowaniu swojej marki, popularności, renomy na Instagramie. Też chciałbyś mieć setki komentarzy jak celebryci, aktorzy i inni znani ludzie? Postaram przedstawić Ci pomysły na komentarze na Instagramie, które pomogą Ci zwiększyć ich ilość i jakość. Trzeba w umiejętny sposób zachęcić swoich odbiorców do komentowania twoich zdjęć. Jest wiele sposobów, które mogą w tym pomóc – przeanalizujmy te najskuteczniejsze i przetestowane przez doświadczonych marketingowców. Artykuł we współpracy z Overparty.pl

Zyskaj nawet 500 prawdziwych obserwacji.
Realizacja tylko 10 minut od 6.99 zł.

Jak zdobywać więcej komentarzy na Instagramie

Nie jest to taka prosta sprawa jakby się mogła wydawać. Najpierw powinieneś zachęcić w ogóle do zerknięcia na zdjęcie, które wrzuciłeś a może potem do kliknięcia w twój profil by zobaczyć resztę twojego contentu. Ustal swój target czyli grupę, do której będziesz kierował swoje posty. Pod nich i ich preferencje ustal jaka to będzie zawartość, jak często i w jakich porach dnia wrzucana. To bardzo ważne. Wyspecjalizuj się w danej grupie społecznej, to najlepiej działa. Niech zdjęcie właśnie zwróci uwagę tych konkretnych osób. Grafika musi być ciekawa, wysokiej jakości, mile widziane o humorystycznym zabarwieniu lub dające do myślenia. Opis również musi być trafny, ale przede wszystkim krótki a treściwy. Nie zapomnij o dobrze dobranych hashtagach, a jak interesuje Was jak lepiej i efektywniej z nich korzystać to zapraszam tutaj. Twoje zdjęcie profilowe czyli tak zwany awatar również musi przykuwać uwagę i nawiązywać do treści z twojego profilu.

marketing w mediach społecznościowych

Zobacz też: Sposób na nieskończone lajki na Instagramie za darmo!

Pomysły na komentarze dla każdego

Więc co to za pomysły na komentarze na Instagramie? Po pierwsze powinieneś po prostu zachęcić ludzi do udzielania się pod twoimi postami. Niech dyskutują, odpowiadają tobie i innym komentującym. Ale jak to zrobić? Metod jest wiele, o to kilka z nich:

Ankieta w komentarzach

Jakie jeszcze mogą być pomysły na komentarze na Instagramie? Zachęć użytkownika odpowiednim zdjęciem by zerknął na to co masz do powiedzenia i zadaj odpowiednie pytanie lub zarządź głosowanie, ankietę. Pytanie ludzi co jest lepsze od czegoś jest ulubionym na jakie odpisują w komentarzach. To może być nawet coś w stylu: „Właśnie zjadłam pomidorówkę. A Wy, jaką wolicie? Z ryżem czy makaronem?” Liczy się pomysł i inwencja ale nawet takie proste jak przedstawiony przeze mnie zdaje egzamin.

Zobacz też: Jak zdobyć followersów na Instagramie

Kontrowersyjny temat i zdjęcie to dodatkowe komentarze na Instagramie

Pomysły na komentarze dla każdegoNic tak nie wywołuje burzy w komentarzach jak polityka, dramy, życie celebrytów, moralne decyzje. Może porusz smutny los psich szczeniaków w Chinach? Albo trudny temat aborcji? Przykładowo – załóżmy, że kobieta wstawia zdjęcie z brzuchem kiedy jest w ciąży. Następnie zadaje pytanie swoim fanom czy są za legalną i ogólnie dostępną aborcją czy może jednak nie. Te jedno pytanie sprawi, że w ciągu kilku godzin pod jej zdjęciem wyląduje tysiące komentarzy, ludzie będą argumentować swoje racje, wypowiadać się, przytaczać historie, kłócić ze sobą i tak dalej. Nie zachęcam do tworzenia negatywnej atmosfery w komentarzach ale na tym przykładzie bardzo dobrze widać jak odpowiednio przygotowując post, zadając pytanie można zachęcić ludzi do interakcji. Wstawienie zdjęcia kochającej się pary i tekst typu: „Uważacie, że pasują do siebie?” też wywoła nie małą sensację i poruszenie w komentarzach. Chodzi o to by zbudować odpowiednią atmosferę, która sprzyja wypowiadaniu się odbiorców na jakiś temat.

Komentowanie postów innych osób

Dość wydajnym sposobem jest komentowanie znanym osobom lub markom zdjęć na Instagramie, dzięki czemu mogą odwzajemnić to a także więcej osób zobaczy nasz profil. Najlepiej jest komentować profilom, które tematycznie są powiązane z naszym. Bądź miły, uprzejmy, dbaj o zasady poprawnego pisania komentarzy a przeniesie to efekt. Profile do komentowania możesz wyszukiwać na przykład po hashtagach.

Co dają komentarze na Instagramie

Co dają komentarze na InstagramieNo właśnie ale po co się męczyć i starać się o dużą liczbę komentarzy pod swoimi zdjęciami? No, nie bez powodu na komentarzach zależy bardzo wielu znanych Instagramersów. Dlaczego? Powód jest prosty. Im więcej interakcji pod twoim zdjęciem czyli komentarzy tym mamy lepszą pozycję w zakładce Discovery, możemy pokazać się większej ilości osób. Dzięki temu reklama czy nasz zwykły post może osiągnąć o wiele lepsze zasięgi. Komentarze budują renomę twojego profilu i dzięki nim możesz osiągnąć znacznie więcej. Liczba komentarzy decyduje o tym czy twoje posty trafiają do ludzi i poruszają opinie. Popularność i sława jest w zasięgu twojej ręki gdy komentarze są z tobą silne!

Zyskaj aż 1000 prawdziwych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 5.99 zł.

Jak kupić komentarze na Instagramie

A jeśli chcemy czegoś więcej? Ale czasem wszystkie metody zawodzą lub nie dają oczekiwanego rezultatu. Czasem nam się po prostu nie chce. Na szczęście komentarze można kupić. Jest to raczej najlepszy z pomysły na komentarze na Instagramie. Czy to bezpieczne? Jasne, że tak. Jeśli skorzystasz z zaufanego serwisu jakim są szybkielajki.pl nie masz się czego obawiać. Grono specjalistów pracuje tam non stop, żeby zapewnić Ci maksimum satysfakcji i bezpieczeństwa. Wszystko odbywa się bez zbędnych danych, wymagany jest tylko i wyłącznie link do posta, pod którym mają znaleźć się komentarze. Komentarze te pochodzą z prawdziwych kont, więc realnie wpływają na statystyki twojego profilu. Dostępnych jest wiele wygodnych metod płatności, każdy znajdzie coś dla siebie a ceny są naprawdę niskie. Sprawdź opinie, stronie szybkielajki.pl zaufało przez 5 lat swojej działalności tysiące osób! Odmień swoje życie na Instagramie już od teraz!

4.8/5 - (23 votes)