⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Popraw opinie o firmie w
Google Maps.

Opinie Google są one widoczne dla wszystkich użytkowników. Mogą być więc niezłą motywacją lub przeszkodą do zakupu dla potencjalnych klientów.

Bezpłatne przygotowanie treści przez copywritera

pozytywne opinie google

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Jak kupić
opinie Google

Proces zakupu opinii Google składa się z 4 kroków. Masz bezpośredni kontakt ze swoim opiekunem odpowiedzialnym za kampanię dla Twojej firmy.

Wysłanie zgłoszenia

Wszystko, co musisz zrobić, to zostawić do siebie kontakt. To czas dla nas i dla Ciebie, abyśmy się przekonali, czego oczekujemy od siebie nawzajem.

Chcę kupić opinie Google

Ustalenie warunków współpracy

Następnie nadchodzi moment ustalania szczegółów naszej współpracy. W ciągu 24h otrzymujesz od nas konkretną ofertę bez żadnych ukrytych warunków.

Chcę kupić opinie Google

Przygotowanie treści opinii

Bezpłatnie przygotowujemy treści do akceptacji, a w przypadku konieczności wprowadzamy poprawki. Publikujemy tylko takie opinie Google, na które otrzymamy od Ciebie zielone światło.

Chcę kupić opinie Google

Publikacja recenzji

Ustalamy harmonogram i publikujemy opinie Google. Każda pochodzi od innego użytkownika, aby nie wzbudzać podejrzeń i być jak najbardziej wiarygodną dla użytkowników.

Chcę kupić opinie Google

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Co dają opinie w Google Maps

Pozytywne opinie Google są motywacją do skorzystania z usługi czy zakupu produktu danej firmy. Nie wszyscy klienci są jedna skłonni pozostawić swoją ocenę, co sprawia, że bardzo trudno jest je zdobyć.

wizerunek marki

Kreują pozytywny wizerunek

motywacja do oceny

Motywują klientów do pozostawienia oceny

wiarygodność

Zapewniają wiarygodność i uznanie

reklama firmy

Są szeptaną reklama Twoich usług

lojalność

Wpływają na lojalność konsumentów

szybki rozwój

Podnoszą tak zwane lokalne SEO

Darmowa i szybka wycena w mniej niż 24h

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dlaczego opinie Google
od Szybkielajki.pl

Zobacz czym wyróżniają się opinie Google od Szybkielajki.pl. Jeżeli oczekujesz profesjonalnej pomocy, wybór jest prosty.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Czy warto kupić opinie na Google?

Opinie na Google są postrzegane jako jedno z najbardziej rzetelnych i obiektywnych źródeł informacji o firmach i ich usługach.

Pomagają w podjęciu decyzji

Wynika to z tego, że pochodzą one od klientów, a więc od osób, które już przetestowały produkt lub usługę, mogą ją ocenić – pozytywnie lub negatywnie. Jak wynika z wielu badań, aż 80% konsumentów przyznaje, że przy decyzjach zakupowych kieruje się opiniami innych klientów. Jeśli firma ich nie ma, to może przestać być wiarygodna w oczach konsumentów.

Problemem jest jednak zbyt mała motywacja klientów do wystawiania opinii Google. Stosunek klientów firmy do recenzji w Google jest bardzo niski.

Szczególnie jest to widoczne u małych i młodych firm, które dopiero zaczynają swoją działalność w branży.

Chcę kupić opinie Google

opinie google pomagają w podjęciu decyzji zakupowych

opinie google wpływają na rozwój firmy

Wpływają na rozwój firmy

Poza tym zdarzają się przypadki, że pomimo wielu zadowolonych klientów firma ma dużo negatywnych opinii, które niekorzystnie wpływają na jej renomę. Często wynika to z przekonania, że o dobrych aspektach nie trzeba pisać, jednak o złych już powinno się wspominać, co jest oczywiście dużym błędem.

Jeśli chcesz, aby w Twoim przypadku było inaczej, planujesz rozwój i dążysz do zbudowania solidnych fundamentów dla swojej firmy, to kup opinie Google. Jest to wsparcie dla naturalnie pozyskiwanych recenzji, które z pewnością zaczną się częściej pojawiać, dzięki motywacji wywołanej dużą liczbą pozytywnych opinii Google Maps.

Chcę kupić opinie Google

Przekonują klientów

W ten sposób przekonasz do siebie wciąż zastanawiających się nad Twoimi usługami i produktami potencjalnych klientów

oraz szybciej dotrzesz do tych, którzy jeszcze o Tobie nie wiedzą. Algorytmy proponują i polecają potencjalnie zainteresowanym konkretnymi usługami użytkownikom firmy z dużą ilością pozytywnych opinii Google.

Chcę kupić opinie Google

opinie google pomagają przekonać niezdecydowanych klientów

opinie google mają wpływ na lokalne seo

Mają wpływ na lokalne SEO

To jeden z czynników rankingowych, które mają wpływ na pozycję wizytówki firmy w wynikach wyszukiwania. A czy Twoi klienci chętnie piszą opinie Google?

Kup recenzje i zmotywuj ich do wspierania swojej marki. Zyskaj szansę na wzrost konwersji i jeszcze szersze grono zadowolonych, lojalnych klientów, którzy wracają do Ciebie i polecają Twoją firmę.

Chcę kupić opinie Google

Motywacja dla klientów do pozostawienia swojej opinii Google

Motywacja dla klientów do pozostawienia swojej opinii Google

Ludzie potrzebują poczucia przynależności do konkretnej grupy społecznej. Łatwiej jest im podjąć się działań, które już zostały wykonane przez innych. Mała liczba opinii na Google jest dla nich niewielką motywacją do pozostawienia swojej recenzji. Im masz ich więcej, tym motywacja klientów naturalnie wzrasta.

Szybszy rozwój firmy

Szybszy rozwój firmy

Na rozwój Twojej firmy wpływ ma wiele czynników. Zależy on od reklamy usług, ale i zadowolonych klientów, którzy polecają Twoje usługi znajomym i chętnie do Ciebie wracają. Poza tym dużo zależy od tego, czy uda Ci się pozyskać uznanie algorytmów. We wszystkich tych aspektach pomocne są opinie w Google – są źródłem informacji dla Twoich potencjalnych klientów, naturalną reklamą Twoich usług i elementami, które algorytmy uwzględniają przy ustalaniu Twojej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania

Wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania

O tym, jak wysoko Twoja wizytówka Google będzie wyświetlała się w wynikach wyszukiwania, decydują algorytmy. Kluczowe jest dostosowanie treści do standardów SEO, ale też ogromne znaczenie ma aktywność Twoich klientów. Algorytmy analizują wizytówkę firmy i na podstawie pozytywnych opinii Google ustalają ranking. Im jest ich więcej, tym wyższą pozycję zajmujesz.

Naturalna reklama Twojej firmy

Naturalna reklama Twojej firmy

Wykorzystaj to, że konsumenci ufają sobie nawzajem. To właśnie Twoi klienci poprzez opinie Google reklamują Twoje usługi i produkty. Im masz ich więcej, tym zaufanie do Twojej firmy wzrasta. Większa liczba zadowolonych klientów to też większa motywacja dla potencjalnych klientów do skorzystania z Twojej oferty.

Darmowa i szybka wycena w mniej niż 24h

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Co mówią klienci?

Z naszej oferty korzystają przedsiębiorcy z całej Polski. Przeczytaj jakie są ich doświadczenia.

opinia od beaty

Beata

Kosmetyczka, Katowice

Współpraca z Szybkielajki to była przyjemność. Jeszcze nigdy nie doświadczyłam takiego podejścia do klienta. Szybkie i konkretne odpowiedzi, często nawet późnym wieczorem. Pani Aleksandra, która prowadziła moją kampanię zasługuje na medal 🏅.

POLECAM

krzysztof

Krzysztof

Księgowy, Iława

Zrobili swoją robotę bez najmniejszego problemu, tak jak obiecali. Konkurencja narzekała na trudności, a oni po prostu realizowali zamówienie. Jak będę jeszcze potrzebował pomocy to na bank wrócę!

POLECAM

tomasz

Tomasz

Mechanik, Warszawa

Negatywne opinie Google to w mojej branży plaga i codzienność. Nie wystawiają ich klienci, tylko “sprytna” konkurencja. Niewiele można z tym zrobić dlatego zdecydowałem się na Waszą pomoc.

POLECAM

Darmowa i szybka wycena w mniej niż 24h

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Opinie Google – (FAQ) Często zadawane pytania

Jeżeli masz jakieś pytanie możesz wpisać je ponizej.

Tak, u nas zamówisz opinie Google również po angielsku. Dysponujemy dużą bazą użytkowników z całego świata, dzięki czemu możemy zaproponować recenzje pisane w języku polskim, angielskim, niemieckim, włoskim i w wielu innych. Wystarczy, że nas poinformujesz o swoich preferencjach.

Ceny pozytywnych opinii Google na Szybkielajki.pl zaczynają się już od 0,99 zł. Ostateczna cena zależy jednak od zamawianej ilości i wyboru opcji dodatkowych. Jeśli chcesz poznać koszty naszej usługi, zapoznaj się z udostępnionym przez nas cennikiem. Dla naszych stałych i nowych klientów przygotowaliśmy też atrakcyjne rabaty i kody zniżkowe. Wyślij do nas bezpłatne zapytanie i poznaj ostateczną cenę za swoje opinie na Google.

Opinie Google są wystawiane przez nas w ustalonych odstępach czasowych. Dokładamy wszelkich starań, aby nie wzbudzać żadnych podejrzeń algorytmów i utrzymać wysoki poziom Twojej wiarygodności. Najbezpieczniejszą opcją jest jedna opinia w tygodnia, jednak to od Ciebie ostatecznie zależy, jak często będziemy publikować recenzje.

Tak, przygotowujemy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie na Google. W tym przypadku jednak to klient musi przesłać nam treść recenzji. Działamy zgodnie z dobrymi praktykami społecznymi, więc nie podejmujemy się publikacji opinii, które zawierają wulgaryzmy. Ponadto nie mogą być to recenzje, w których krytykowane są usługi lub produkty firmy.

Przygotowanie przez nas treści opinii Google to koszt zaledwie 20 zł. Jeśli jednak zdecydujesz się na zakup ponad 50 opinii, to ta usługa będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatna.

Oferujemy kilka metod płatności – BLIK, płatność kartą, tradycyjny przelew i kryptowaluty. Ponadto możesz dokonać płatności w kilku walutach – oprócz PLN są to jeszcze EUR i GBP.

Opinie Google czasami znikają lub są ukrywane na pewien czas. Wynika to z ich regularnej weryfikacji przez bota, który pełni funkcję moderatora. Może on w dowolnym momencie ukryć każdą wystawioną opinie, aby ją sprawdzić pod kątem prawdziwości i autentyczności. Jeśli uzna, że została wystawiona zgodnie z obowiązującym regulaminem Google, to ją przywraca. Znikać mogą zarówno zakupione, jak i naturalnie pozyskane recenzje. Trudno jest czasem ocenić, dlaczego konkretna opinia została ukryta, ponieważ boty są nieustannie zmieniane i doskonalone.

Dzieje się tak dlatego, że Twoja aktywność w sieci jest przez cały czas monitorowana przez algorytmy, które mogą uznać Twoje działania za podejrzane. W celu oceny autentyczności opinii Google boty pod uwagę biorą wiele czynników – czas publikacji opinii, lokalizację, treść recenzji i rodzaj konta. Mogło się zdarzyć tak, że zbyt często wystawiasz opinie na Google lub też są one do siebie podobne, przez co zostałeś przez Google uznany za robota. Wtedy Twoje konto zostaje oznaczone jako podejrzane, a Ty otrzymujesz shadow bana. Twoje opinie Google nie są widoczne dla innych użytkowników.

Oczywiście, sprzedajemy również opinie od lokalnych przewodników. Jeśli interesują Cię takie recenzje, skontaktuj się z nami przez formularz i poznaj szczegóły oferty.

Maksymalnie możesz kupić 3000 opinii Google. Staramy się zachować ostrożność podczas wystawiania recenzji, aby algorytmy nie uznały naszych działań za niewłaściwe i podejrzane. Dziennie takich opinii możemy wystawić maksymalnie 5. Ostateczna jednak ilość wystawianych opinii oraz częstotliwość publikacji zależy od wielkości wizytówki Google. Im więcej masz opinii, tym my możemy Ci ich więcej wystawić w ciągu jednego dnia.

Tak, wystawiamy opinie Google stopniowo, co jest domyślną i bezpłatną opcją. Podczas rozmowy i ustaleń z konsultantem możesz jednak zdecydować, jak często będą recenzje publikowane, czy np. będzie to jedna opinia na dzień czy na tydzień.

Tak, wszystkie przygotowane przez nas treści opinii Google są wysyłane do klienta w celu akceptacji. Jeśli wymagają zmian, na życzenie wprowadzamy konkretne poprawki. Opinie Google tworzymy w ciągu kilku dni. Ostateczny termin ich wysłania ustalany jest z konsultantem i zależy od ilości zakupionych recenzji.

Darmowa i szybka wycena w mniej niż 24h

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Chcesz kupić opinie Google?

Wyślij ten formularz bezpłatnie i poczekaj na kontakt. Odpowiadamy w 24 godziny.

skontaktuj się aby kupić pozytywne opinie google