Jak zdobyć lajki na Instagramie

Jak zdobyć lajki na Instagramie zaczynając od zera, beż żadnej pomocy popularnych znajomych czy nielegalnych programów do tego przeznaczonych. Pokażemy Ci jak łatwo można zdobywać polubienia i przybliżymy jak działa Instagram by było to dla Ciebie jeszcze prostsze. Chcesz wybić się na Instagramie ale nie wiesz od czego zacząć? W tym poradniku znajdziesz TOP 10 METOD Jak zdobyć lajki na Instagramie o których nie miałeś pojęcia. Wiemy jak szybko można się rozczarować a samo wrzucanie dobrych zdjęć wcale nie gwarantuje tego że zdobędziesz lajki czy wybijesz się. Przez wiele lat obserwowaliśmy jak zmieniają się algorytmy i trendy na Instagramie i wierzymy, że te kilka praktycznych metod pomoże Ci w lepszym rozwoju Twojego profilu na Instagramie. Od czego zacząć by się wybić? Więcej interakcji, większa aktywność, więcej lajków i komentarzy! Followersi na Instagramie sami przyjdą gdy Twój profil będzie miał odpowiednio zaangażowaną społeczność.

Zyskaj aż 1000 prawdziwych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 5.99 zł.

Instagram co to jest

Co to jest Instagram? To obecnie drugi największy zaraz po Facebooku portal społecznościowy. Dziennie odwiedzają go miliony użytkowników a największy ruch generowany jest z urządzeń mobilnych. Jak to się stało, że Instagram odniósł tak wielki sukces pod względem popularności i zarobków? Po pierwsze followersi i hashtagi. Instagram daje nam możliwość wybrania tego co chcemy zobaczyć oraz pozwala na obserwowanie jedynie ciekawych dla nas osób. Zakładając profil każdy z nas ma szansę na zostanie internetowym celebrytą. Dzieje się tak dlatego, że twórcy mają ogromne pole do popisu a fani chcą oglądać zakazane i trudno dostępne rzeczy, piękne kobiety, szybkie samochody i wiele tego typu rzeczy. Świat na Instagramie jest piękny jakby był bez wad jednym się to podoba innym nie. Trzymajmy się tego i wrzucajmy jedynie ciekawe ujęcia, nietypowe rzeczy żeby wszystko było w myśl zasady “amazing”. Dlaczego warto aktywnie korzystać z Instagrama? Jest to idealne miejsce dla osób prywatny i firm, które mogą całkowicie bezpłatnie budować społeczność i promować usługi lub produkty.

Zobacz też: Jak zdobyć followersów na Instagramie

Lajki na Instagramie

Jak działa Instagram

Przejdźmy teraz gładko do tego jak działa instagram czyli co dają lajki na instagramie. W tym pozornie prostym serwisie nie ma mowy o kiepskich zdjęciach z przypadkowym filtrem. Jak myślisz ile like jest warte Twoje śniadanie czy zdjęcie z wakacji 100 lajk? 200? a co powiesz na 10000 z nami jesteś w stanie to zrobić. Instagram to od 2012 roku należy do Facebooka i w od 2010 roku nie przynosił wielkich zysków. Całość finansowana była z pieniędzy akcjonariuszy czy osób prywatnych a sam Instagram zatrudniał jedynie 13 osób. Od 2012 roku zaszło wiele zmian Instagram stał się świetnym miejscem dla firm czy reklamodawców i zaczął na siebie zarabiać. Umowa była prosta użytkownicy mogą korzystać z aplikacji za darmo za sporadyczne reklamy spersonalizowane do ich upodobań pomiędzy feedem (na stronie głównej pomiędzy postami). Użytkownicy pokochali tą platformę ponieważ pozwalała każdemu się pokazać i szybko zdobyć popularność. W kolejnym akapicie dowiesz się jak zarabiać na Instagramie i co dają lajki na Instagramie!

Co dają lajki na Instagramie

Pewnie zapytasz co dają lajki na Instagramie? Dla czego warto wybić się na Instagramie? Jest wiele odpowiedzi na to pytanie. Przede wszystkim popularność, będziesz rozpoznawalny i zapraszany na imprezy dla celebrytów. Niezależnie od tego czy lubisz przebywać w towarzystwie znanych ludzi czy nie z popularnością zawsze przychodzą duże możliwości. Firmy chętniej współpracują z popularnymi influencerami więc jest to dobry powód by zdobyć popularność dla pieniędzy!
Liczne lokowania produktów, współprace reklamowe czy wizerunek na produktach czy usługach marki. Właśnie za to firmy płacą znanym Instagramerom. Gwiazdy za lokowanie produktu potrafią zgarnąć nawet od 20 do 30 tysięcy złotych! Z popularnym kontem zdecydowanie łatwiej będzie Ci wypromować wiele rzeczy w tym swój biznes. Sprzedaż koszulek, gadżetów czy inne usługi jakie przyjdą Ci tylko do głowy otrzymają niezłego kopa i popularność w postaci prawdziwych fanów! To nie wszystko jeżeli jesteś przedsiębiorcą instagram to przede wszystkim miejsce do pozyskania nowych klientów. Szczególnie wiedzą o tym restauracje czy bary które wykorzystują liczne hasthagi czy lokalizacje by pozyskać głodnych klientów! Brzy świetnie ale jak się za to wszystko zabrać i spełnić marzenia?

Lajki na Instagramie

10 Metod jak zdobyć lajki na Instagramie

Lajki sprawiają że odnosimy wrażenie szczęścia… a przynajmniej tak twierdzą naukowcy. Instagram na swoim blogu często opisuje zmiany w algorytmie czy tredny, z których wynika co jest popularne i dlaczego niektórzy mają więcej obserwacji a inni nie. Postanowiliśmy zrobić z tego większy wpis całkowicie po polsku by każdy komu zależy na swoim profilu mógł dowiedzieć się jak zdobyć polskie lajki na Instagramie. Pamiętajcie że jeżeli znacie inne metody o których nie napisaliśmy koniecznie zostawcie komentarz a dorzucimy je w kolejnym wpisie!

1. Jak zdobyć lajki na Instagramie używając popularnych #Hashtagów

YouTube video

Używaj hashtagów

Hashtagi na Instagramie to świetne narzędzie, które pozwala przypisać zdjęcia do poszczególnych słów lub kategorii. Jest to idealna metoda by dotrzeć do większej ilości odbiorców, którzy obserwują hasthagi lub wyszukują nimi treści na Instagramie. Używając hasthagów poprawnie wcale nie masz pewności, że ludzie, którzy je sprawdzają zostaną od razu Twoimi obserwatorami. Warto przykuć ich uwagę dobrymi zdjęciami i używaj hasthagów jedynie tych, których dotyczy zdjęcie. Nikt z nas nie lubi gdy wyszukuje treści konkretnie związanych z np Instagramem a dostaje poradnik jak zrobić ciasto! Oczywiście przykład jest kuriozalny ale rozumiecie po prostu szkoda waszego czasu jak i zniechęcania do siebie fanów. Czy oznacza to, że powinienem wyczerpać cały opis tagami i używać tylko ich? Absolutnie nie!

Algorytmy na Instagramie nie są głupie i nie promują wszystkiego jak leci a poza tym nie wygląda to dobrze w oczach potencjalnych odbiorców. Według nas lepiej użyć od 5 do 10 hashtagów niż spamować po 30 na raz! Jeżeli chcesz konkurować pomiędzy popularnymi hashtagami możesz się rozczarować. Zwykle promowane są jedynie zdjęcia, które uzyskują najwięcej lajków i komentarzy by użytkownik od razu dostawał wartościowe treści. Zalecamy używanie popularnych hastagów i jednoczesną promocję w postaci doładowania lajków. Zyskujesz wtedy lajki na instagramie od naszych użytkowników jak i od innych ludzi z Instagrama. Zwiększ popularność na hashtagach i kup lajki na instagramie.

Popularne Hashtagi

 1. #love (1 284 275 402 postów)
 2. #instagood (753 438 850 postów)
 3. #photooftheday (513 555 343 postów)
 4. #fashion (494 314 321 postów)
 5. #beautiful (468 478 959 postów)

najpopularniejsze hashtagi

Popularne w Polsce

 1. #polishgirl – 23 818 tys.
 2. #poland – 7 979 tys.
 3. #polishboy – 6 695 tys.
 4. #warsaw – 2 708 tys.
 5. #polska – 2 030 tys.

Inne popularne Hasztagi

 • #happy (431 228 556 postów)
 • #like4like (424 111 294 postów)
 • #cute (422 334 253 postów)
 • #tbt (415 733 288 postów)
 • #followme (396 430 657 postów)
 • #picoftheday (384 989 829 postów)
 • #follow (374 853 266 postów)
 • #me (350 002 994 postów)
 • #art (349 934 197 postów)
 • #selfie (339 388 360 postów)
 • #instadaily (326 208 277 postów)
 • #summer (325 533 908 postów)
 • #repost (313 540 114 postów)
 • #friends (309 759 791 postów)
 • #nature (307 392 686 postów)
 • #kocham – 1 290 tys.
 • #warszawa – 1 256 tys.
 • #krakow – 1 001 tys.
 • #dzień – 892 tys.
 • #moja – 863 tys.
 • #wakacje – 812 tys.
 • #moje – 795 tys.
 • #wroclaw – 755 tys.

2. Jak zdobyć lajki na Instagramie dodając regularnie posty

dodawaj regularnie

Dodawaj regularnie posty

Regularność dodawania zdjęć ma znaczenie, nie tylko przypomnisz obserwatorom o swoim istnieniu ale także podbijesz algorytm instagrama o zaangażowaniu na Twoim profilu. By nie wypaść z z trendów dodawaj minimum 3-5 zdjęć lub filmów tygodniowo. Wiele osób twierdzi, że najlepszą ilością będzie przynajmniej jedno zdjęcie dziennie. Rozumiemy, że nie każdy ma tyle czasu i nie może sobie na to pozwolić jednak jest to dosyć istotny czynnik by Instagram chętniej nas promował. Warto również pamiętać by nie przesadzić z ilością zdjęć. Nikt nie lubi ciągłego spamu i 20 zdjęć Twojego jedzenia dziennie. Jest to złe z 2 powodów, po pierwsze użytkownicy i tak tego nie zobaczą w natłoku treści, po drugie zniechęcisz istniejących odbiorców do obserwowania Cię dodając za dużo treści.

Zyskaj nawet 500 prawdziwych obserwacji.
Realizacja tylko 10 minut od 6.99 zł.

Kiedy dodawać zdjęcia na Instagram

Jak zdobyć lajki na Instagramie przy dokładnym planowaniu dat i godzin? To bardzo proste dodawanie zdjęć o określonej porze dokładne planowanie strategi czy publikacja na Instagramie o określonych godzinach. Brzmi strasznie lub niepotrzebnie? Wcale takie nie jest powinniśmy docierać do naszych odbiorców dokładnie wtedy gdy używają oni aplikacji by zdobyć więcej lajków na instagramie. W sieci znajdziemy wiele infografik przedstawiających najlepsze godziny do publikowania na Instagramie przeprowadzone na podstawie liczby użytkowników aktywnych o określonych porach i publikujących w tym samym czasie. Jak widać na zamieszczonym przykładzie najlepsze godziny dla branży gastronomicznej to 10:00 , 12:00 lub 20:00. Co z dniami tygodnia kiedy warto? Najlepsze dni do dodawania zdjęć to: poniedziałek, środa i czwartek. Ciekawostka filmy na instagramie najlepiej publikować po 21:00. Są to jedynie statystyki z Instagrama i możesz się nimi sugerować, ale warto samemu eksperymentować z czasami lub dniami kiedy dodawać zdjęcia na Instagram.

kiedy dodawać zdjęcia na instagram
Źródło: Napoleoncat.com

3. Jak zdobyć lajki na Instagramie – pomysł na siebie

pomysły na konto na instagramie

Pomysł na konto na Instagramie

Regularność czy pomysłowe hashtagi to niestety nic bez ciekawego konta z pomysłem na siebie. Wielu popularnych użytkowników dobrze wie, że ważniejsze od ładnego zdjęcia jest poprawna kompozycja i schemat dodawania zdjęć tematycznych. Pomyślcie sami jakie profile obserwujecie. Jest wiele kont sportowych, profile kulinarne radzą sobie równie dobrze a zwierzątka zawsze są w modzie. Możesz wykorzystać jeden z tych pomysłów lub zainspirować się podanymi przez nas przykładami by stworzyć własny pomysł. Bądź oryginalny i ciekawy a pytanie lajk zdobyć lajki na instagramie przestanie Cię dotyczyć. Zainteresowany innymi pomysłami na konto na Instagramie. Lub chcesz dowiedzieć się więcej o tym jakie profile zdobywają najwięcej lajków. Kup nasz poradnik za jedyne 4.99zł by otrzymać nawet 2 razy tyle ciekawych informacji co na blogu! Część naszej wiedzy udostępniamy za darmo jednak najlepsze porady przygotowaliśmy tylko dla osób, które zdecydują się wspomóc nasz serwis symbolicznym piątakiem.

Pomysł na konto kulinarne na Instagramie

pomysł na profil na instagramie

Pomysł na profil sportowy na Instagramie

pomysł na profil na instagramie sport

Pomysł na konto na Instagramie ze zwierzętami

pomysł na profil na instagramie zwierzęta

4. Jak zdobyć lajki na Instagramie i nie przynudzać

jak zdobyć lajki na Instagramie

Nie stawaj się monotonny

W poprzednim punkcie pisaliście aby dodawać to co ludzie chcą zobaczyć i trzymać się schematów więc o co chodzi? Nie ma nic złego w wyjściu ze schematów od czasu do czasu by przełamać bariery i odrobinę kontrastować należy jednak robić to z głową by nie doprowadzić do sytuacji w której starcimy fanów bo nie tego oczekiwali. Dobrym pomysłem od czasu do czasu zrepostowanie ciekawego zdjęcia, wstawienie czegoś przeciwstawnego lub szukanie największej liczby powiązań z tematyką którą się zajmujemy. Nie musicie od razu dodawać zdjęć opon gdy prowadzicie restauracje ale na przykład selfie od kuchni nie bedzie wcale niczym złym! Dobrym pomysłem będzie również dodawanie filmów czy kolaży. Pamiętaj, że na Instagramie w jednym poscie możesz dodać nawet kilka zdjęć lub dzięki aplikacjom zewnętrznym możesz podzielić zdjęcie czy zrobić z niego ciekawy kolaż. Viralowe filmy często zyskują więcej komentarzy ponieważ ludzie się w nich oznaczają a Ty masz szansę na dodatkowe obserwacje na InstagramieJeżeli chcesz wypromować dowolny film na Instagramie sprawdź nasze wyświetlenia na Instagramie i otrzymaj je nawet w 10 minut po zakupie!

5. Jak zdobyć lajki na Instagramie i robić dobre zdjęcia

jak robić zdjęcia na Instagramie

Jak robić dobre zdjęcia na Instagramie

Instagram to przede wszystkim zdjęcia i filmy, które muszą być ciekawe ale i dobrze zrobione. Zdjęcia robione obecnymi smartfonami w 100% wystarczają i mogą być równie dobrej jakości co lustrzanki w rękach amatorów. Pamiętaj, że istnieje kilka zasad, których powinieneś się trzymać by robić dobre zdjęcia na Instagram. W skrócie przybliżymy Ci kilka z nich, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zapraszamy do wpisu: Jak robić zdjęcia na Instagram. Żeby zrobić dobre zdjęcie na instagram powinieneś zwrócić uwagę na takie czynniki jak:

 • Światło
 • Kompozycja
 • Trójpodział
 • Ostrość pierwszego planu
 • Kolorystyka

Staraj się robić jak najlepsze jakościowo zdjęcia, które tematycznie będą pasowały do Twojego profilu. Trzymaj się kilku zasad wymienionych powyżej a będą one lepsze a użytkownicy na pewno to docenią.

6. Jak zdobyć lajki na Instagramie – edycja zdjęć

jak zdobyć lajki na Instagramie

Najlepsze aplikacje do edycji zdjęć na Instagram

O edycji zdjęć na telefonie można spokojnie zrobić osobny wpis, filmik a także liczne porównania. Aplikacji do edycji zdjęć na Instagramie jest mnóstwo jednak które z nich są najlepsze? Wszystko zależy od preferencji użytkowników jednak dominującymi apkami do edycji zdjęć na Insta są: VSCOCAM oraz Snapeed. Oferują one szeroki wachlarz filtrów, ustawień takich jak kontrast, balans bieli, nasycenie, ostrość, rozmycie i wiele więcej. Vsco charakteryzuje się wieloma bardzo ładnymi filtrami z których kilka jest darmowych a za inne przyjdzie nam zapłacić. Według nas jest za co ponieważ zdjęcia edytowane przez VASCOCAM są znacznie żywsze, ciekawsze i pełne kolorów. Poniżej możecie zobaczyć przykład jak wygląda to w praktyce.

Edycja zdjęć na telefonie: VSCOCAM

vscocam
Zródło: Artifactuprising.com

Edycja zdjęć na telefonie: VSCOCAM

vscocam
Zródło: Artifactuprising.com

7. Jak zdobyć lajki na Instagramie – będąc aktywnym

jak zdobyć lajki na Instagramie

Jak się wybić na Instagramie

Chcesz osiągnąć sukces na Instagramie, wrzucasz ciekawe zdjęcia poprawnie tagujesz, edytujesz itd a mimo tego nie możesz zdobyć zaangażowanych fanów? To częsta bolączka ludzi na Instagramie. Z natłoku tego wszystkiego zapominamy, że naszymi odbiorcami są ludzie i to do nich powinniśmy kierować swoje treści. Jeżeli chcesz otrzymywać obserwacje czy lajki powinieneś też dawać je innym. Bądź aktywny udzielaj się pod zdjęciami innych osób, obserwuj ulubione hasthagi inspiruj się innymi! Nie ma nic w tym złego, na świecie i tak zawsze będzie ktoś lepszy więc nie poddawaj się tylko szukaj pomysłów. Pamiętaj by zawsze odpowiadać na każdy komentarz lub dodawać zachęcające opisy w których ludzie mogliby oznaczyć swoich znajomcyh! Zyskasz wtedy dodatkowych potencjalnych odbiorców i poprawisz zasięgi zdjęcia czy filmu. Pamiętaj by nigdy nie spamować pod zdjęciami innych prosząc o lajki lub obserwacje. Nikt nie lubi takiego zachowania i wygląda to okropnie. Więcej na temat tego jak wybić się na Instagramie znajdziesz na naszym blogu.

8. Jak zdobyć lajki na Instagramie like4like i grupy

like4like

Like4Like Instagram – Lajk za lajk na Instagramie

Na Instagramie istnieje równiez sposób na zbodywanie lajków znany jako like 4 like czyli po polsku lajk za lajk. Nie jest to powszechnie stosowane w aplikacji Instagram, by użytkownicy nie wiedzieli, że zdobywamy lajki w ten sposób ale na Facebooku istnieje wiele grup przeznaczonych w tym celu. Użytkownicy wstawiają link do swojego profilu i jakieś zachęcające zdjęcie by przyciągnąć uwagę innych. Inni użytkownicy w komentarzach dodają swój link i lajkują zdjęcia osoby powyżej w zamian za polubienia swoich zdjęć. Metoda wydaje się fair jednak nie wszyscy użytkownicy lajkują zdjęcia, jedni po prostu wstawiają linki nie dając nic w zamian. Często kończy się wielogodzinnym spamowaniem za kilka lajków jeżeli chcesz tego spróbować zapraszamy np na grupę Instagram Polska na Facebooku.

9. Jak zdobyć lajki na Instagramie z innymi użytkownikami S4S

Co to jest S4S

Podobnie jak l4l (lajk za lajk) jest to metoda promocyjna powiązana z innymi użytkownikami tym razem wykonujemy ją na Instagramie. Co to jest S4S? S4S to po prostu share 4 share inaczej udostępnienie za udostępnienie. Użytkownicy robią kolaż swojego profilu np screenshot lub dodają zdjęcie z profilu innej osoby oznaczając ją na nim lub tagując w opisie. Zwykle użytkownicy robią to na kilka minut a nawet czasami na dazień lub tydzień. Metoda jest dobra jeżeli mamy podobnych odbiorców i nie powinna być wykorzystywana do spamowania poleconymi kilka razy na dzień. Może zniechęcić to obecnych obserwujących do obserwowania Twojego profilu za nadmierny spam, uważaj na to! Udostępniajmy tylko profile, które się nam podobają po wcześniejszym uzgodnieniu długości takiej promocji i czasie w którym dodajemy post. Pamiętajcie żeby zorganizować powitanie dla nowych osób na waszych profilach w postaci kilku lajków lub komentarzy dla osób które was zaobserwują! Z pewnością będzie to miły gest i zostaną one z wami na dłużej.

10. Jak zdobyć lajki na Instagramie z Szybkielajki.pl

jak zdobyć lajki na Instagramie

Gdzie kupić lajki na Instagramie

Wszystkie wymienione metody są świetnymi rozwiązaniami dla aktywnych użytkowników lecz dobrze wiemy, że początki bywają trudne a piar jest ważny dlatego udostępniamy wam świetne narzędzia do promocji na Instagramie. Obserwacje na Instagramie od prawdziwych użytkowników by podbudować ilość obserwujących nas osób. Lajki na Instagramie, które pomogą nam wyżej pozycjonować nasze treści czy docierać do większej ilości osób. Komentarze na Instagramie aby wzbudzić zainteresowanie lub zaangażowanie fanów pod naszymi zdjęciami lub filmami oraz wyswietlenia na Instagramie szczególnie pomocne dla vlogerów, którzy dodają na Instagram wiele filmów. Zapraszamy również do przetestowania usług naszych partnerów do, których linki znajdziecie poniżej:

Czym są szybkielajki?

Z odpowiednią pomocą piarową oraz lajkami na instagramie podniesiesz sprzedaż niewielkim kosztem. Zaufało nam ponad 16 tysięcy osób w mniejszym lub większym stopniu wpłyneliśmy na ich social media. Zmień swoje życie już dziś, zostań celebrytą i zarób pieniądze. Szybkielajki to obecnie najpopularniejszy portal który zajmuje się tak nietypowymi zleceniami, w ciągu 5 lat pracowaliśmy z setkami popularnych marek gwiazdami tv oraz osobami takimi jak Ty! Lajki na instagramie to nie tylko cyferki lajki to popularność i pieniądze a kto tego nie wie traci! Zaufaj Szybkielajki.pl i kup tanie lajki na facebooku youtube lub na instagramie i wybij się!

4.8/5 - (63 votes)