Poznaj Nas! 

szybkielajki.pl

O Nas

W branży social media jesteśmy już od 5 lat, nasza przygoda zaczyna się jeszcze w akademiku kiedy razem z Jakubem staraliśmy się zabić nudę. Nasz znajomy Tomek pokazał nam wtedy mało popularną aplikację instagram i pomyśleliśmy, że to niezła zabawa. Każdy z nas chciał mieć setki polubień pod zdjęciami i stałych obserwujących ale nie wiedzieliśmy jak się za to zabrać. Po roku prób i błędów już mieliśmy się poddać ale z pomocą przyszedł nam Dawid (Social Media Expert), wtedy student 2 roku reklamy i marketingu i pokazał jak się za to zabrać jednocześnie tłumacząc algorytmy sieci społecznościowych. Zaobserwowaliśmy wzrost znaczenia social media w życiu społecznym i postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o takie serwisy jak Facebook, Twitter, Youtube oraz Soundcloud co przełożyło się na większe zainteresowanie naszą ofertą przez klientów. Do naszych konsumentów należy obecnie wiele popularnych Youtuberów w Polsce i za granicą ale także modelki znani aktorzy czy firmy a także trenerzy personalni. Jednak nie musisz być w żadnej z wyżej wymienionych grup, żeby skorzystać z naszej oferty, marzy Ci się popularność w sieci? Żaden problem jesteśmy tu po to żeby Ci pomóc! Od 2014 roku wykonaliśmy łącznie ponad 20000 zleceń co przekłada się na setki tysięcy polubień , obserwujących czy wyświetleń. Zmień swoje życie już dziś i stań się nową gwiazdą internetu.

 

Wpływ Social Media 

Obecnie wiele osób może pochwalić się pracą zdalną w domu, jest to spowodowane ciągłym rozwojem i globalizacją technologii co za tym idzie nasze życie osobiste również przeniosło się na nieco wyższy poziom do sieci. Większa ilość użytkowników mediów społecznościowych to również większe zasięgi a co za tym idzie sprzedaż i profity. Obecnie firmy zamykające się na internet tracą bardzo wiele potencjalnych nabywców których musiałby szukać tygodniami.

 

Kiedy pracujemy? 

Nasza strona to automatyczny panel więc możesz składać zamówienia 24 godziny na dobe, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku! Support techniczny oraz dział pomocy są również do Twojej dyspozycji w każdy dzień tygodnia od 8:00 do 21:00.