Reklama firmy z Szybkielajki

reklama na szybkielajki

Skuteczna reklama w Internecie to nieodzowny element dobrze prosperującego biznesu w każdej branży.

Dzięki wypracowanym kontaktom i zapleczu stron partnerskich, mamy przyjemność zaoferować Państwu efektywną reklamę firmy, strony internetowej, produktu czy usługi, którą się zajmujecie.

W przeciwieństwie do serwisów oceniających sklepy jesteśmy tańsi, a efekty nie są ograniczone czasowo. Płacisz raz i cieszysz się z dobrze wykonanej pracy.

Zacznij reklamować się z nami!

Dlaczego reklamować się z Szybkielajki?

Reklama z Szybkielajki to coś więcej niż tylko wpis na blogu lub link do Twojej strony, wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy i opracowujemy strategię promocyjną, tak by w przyszłości zapewnić Ci więcej klientów.

dlaczego reklamować się na szybkielajki
Wykres przedstawia stronę promowaną dla naszego klienta.

Nasza promocja łączy ze sobą różne elementy marketingowe i działa nie tylko w obrębie jednej strony a zestawie stron partnerskich! Dotrzyj do ponad 80 tysięcy unikalnych użytkowników każdego miesiąca z Szybkielajki.

Nasza nowa forma reklamy to coś więcej niż tylko pozytywne (Opinie Google) lub (Opinie Facebook).

reklama opinia

We współpracy ze stronami partnerskimi takimi jak Trustify i Zalecamy przygotowaliśmy możliwość reklamowania dowolnego biznesu w formie interaktywnej wizytówki online i kuponów promocyjnych.

kupon rabatowy

Jeżeli prowadzisz biznes lub stronę internetową to wiesz, że nie ma nic cenniejszego niż pozytywne opinie o firmie w Internecie.

Reklama w formie opinii

1. Reklama w formie opinii

Nasi partnerzy, zrecenzują Twój biznes i przedstawią zalety przemawiające za nim. W opinii jest możliwość dodania grafik, linków czy filmu. Dobrze jest pokazać Twoją siedzibę, produkt, usługę lub to czym się zajmujesz.

Pozycjonowanie w wyszukiwarce

2. Pozycjonowanie w wyszukiwarce

Wiemy jak pozycjonować strony w wyszukiwarce Google, jeżeli chcesz możemy sprawdzić Twoją witrynę pod kątem błędów i zoptymalizować ją w taki sposób by była widoczna w wyszukiwarkach. Zajmujemy się też podnoszeniem pozycji w rankingach istniejących już firm.

Marketing szeptany

3. Marketing szeptany

Reklama jest dźwignią handlu i wie o tym każdy, negatywne opinie często mogą zepsuć renomę naszej firmy jednak można to naprawić. Przeprowadzimy marketing szeptany na popularnych forach internetowych, w komentarzach i mediach społecznościowych by dotrzeć do potencjalnych klientów.

Promocja mediów społecznościowych

4. Promocja mediów społecznościowych

Możemy “ożywić” nieco Twoje media społecznościowe by sprawdzić, że pozyskasz więcej klientów z topowych serwisów jak Facebook, Instagram czy YouTube. Możemy poprowadzić Twój fanpage, przygotować grafikę a także film.

Jak to działa?

reklama kupony rabatowe

Nasz reklama polega to na opisaniu, Twojego biznesu tak aby stał się bardziej atrakcyjny dla klientów lub użytkowników w których celujesz.

Współpracujemy z każdą firmą bez znaczenia czy prowadzisz salon fryzjerski, stronę internetową, profil na Instagramie czy nawet kanał na YouTube. Nasi partnerzy wykonują jego profesjonalną recenzję.

Po pierwsze zapoznajemy się z tym co robisz i przygotowujemy research na temat branży, konkurencji i Twojej firmy.  Po drugie zlecamy profesjonalnemu copywriterowi napisanie recenzji/opinii o Twoim biznesie.

W kolejnym kroku wysyłamy Ci tekst do akceptacji i jeżeli wszystko jest poprawnie wstawiamy do opisów dane Twojej firmy. Może to być link do strony, nr telefonu, email cokolwiek co chcesz zareklamować.

Strona z kuponami rabatowymi to kluczowy element pozwalający zwiększyć ilość zamówień, zwłaszcza przy nowych klientach.

Zalety promocji z Szybkielajki

Zaletą tego typu reklamy jest przede wszystkim poprawa pozycjonowania się strony w wyszukiwarce Google.

Bardzo często również po wpisaniu frazy “Nazwa Firmy” Opinie wizytówka online wyskakuje w Google jako pierwsza.

  • Reklama w formie opinii
  • Artykuł na blogu
  • Marketing szeptany
  • Reklama w formie kuponów rabatowych
  • Promocja w mediach społecznościowych
  • Pozycjonowanie SEO

zalety reklamy na szybkielajki

Wyświetlanie się przed konkurencją ma duże znaczenie. Użytkownicy zazwyczaj sprawdzają tylko 3 pierwsze witryny. Jeżeli firma boryka się z falą negatywnych komentarzy lub hejtu, jest to dobry sposób na ocieplenie wizerunku. Klient najpierw zobaczy naszą recenzję a następnie podejmie decyzję zakupową.

szybkielajki

(Statystyki w oparciu o serwis Ahrefs, ruch organiczny jest określany szacunkowo i nie jest rzeczywisty. W celu poznania dokładnych szczegółów zachęcamy do kontaktu)

Zasięg promocji

Zasięg stron partnerskich Szybkielajki to łącznie ponad 80 tysięcy unikalnych potencjalnych klientów miesięcznie. Nawet jeżeli Twój biznes jest jeszcze mały, z nami może się to zmienić!

Nasze strony partnerskie to przede wszystkim stażowe witryny z wartościowym DR i UR czyli wskaźnikiem, pomagający w pozycjonowaniu strony w Internecie.

Twój biznes lub stronę możemy zareklamować w formie: tekstu na blogu, opinii – wizytówki, podstrony z kuponami rabatowymi, na naszych mediach społecznościowych i wiele więcej.

Istnieje również możliwość reklamy bezpośrednio na Szybkielajki. Dzięki temu promujesz również stronę w wszykuriwace Google a co za tym idzie zyskujesz jeszcze więcej klientów!

(Ilość użytkowników w miesiącu serwis: Trustify i Zalecamy)

Zacznij reklamować się z nami!

zyskaj pozytywne opinie na facebooku

Zareklamuj się z nami

Jesteś już o krok by rozpocząć reklamę z Szybkielajki. Wypełnij formularz kontaktowy i podaj w nim najistotniejsze informacje. Pamiętaj by zostawić do siebie aktualny numer kontaktowy i email abyśmy mogli przedstawić Ci naszą ofertę.

[contact-form-7 id=”115254″ title=”Reklama”]

4.6/5 - (21 votes)