kup opinie facebook

Kup opinie Facebook

Pozytywne opinie Facebook to kluczowy element w sprzedaży usług i produktów każdej firmy.

Niezależnie od tego jaka jest aktualna opinia Twojego fanpage postaramy się wzbogacić go o realne recenzje polskich użytkowników.

Nasze oceny wyróżniają się, trwałością i autentycznością. Wykorzystujemy jedynie polskie konta a nasze opinie na Facebooku piszą zawodowi copywriterzy.

By rozpocząć promowanie kup facebook opinie wypełniając formularz kontaktowy poniżej.

Dlaczego warto kupić opinie Facebook

  • Większe zaufanie klientów w stosunku do produktu czy usługi
  • Lepsza pozycja firmy w wyszukiwaniach
  • Ocieplenie wizerunku po fali negatywnych komentarzy
  • Nowi klienci czy użytkownicy

Jak kupić opinie Facebook

Składanie zamówień na Szybkielajki z reguły zawsze było bardzo proste. Na tej podstronie nie musisz jeszcze niczego opłacać czy akceptować regulaminów.

Chcemy Ci pomóc ale żeby to zrobić musimy najpierw dowiedzieć się nieco więcej o Tobie i Twojej firmie. Wypełnij formularz na samym dole strony i zawrzyj w nim najistotniejsze informacje.

zgłoszenie

1. Zgłoszenie

 Kontakt i negocjacje

2. Kontakt i negocjacje

Realizacja usługi

3. Realizacja usługi

Raporty i zalecenia

4. Raporty i zalecenia

Zwykle kontaktujemy się z klientami następnego dnia po wysłaniu zgłoszenia by ustalić indywidualne warunki, które będą najlepsze dla Ciebie.

Po negocjacjach jesteśmy gotowi do pracy. Realizacja usługi przebiega zawsze w czasie takim jaki zadeklarowałeś. By zapewnić Ci naturalny przyrost pozytywnych recenzji.

Kupowanie opinii Facebook zalety i wady

Bardzo często spotykamy się, z pytaniem, czy warto kupić opinie na Facebooku i postanowiliśmy opisać dlaczego warto to zrobić.

Oceny mimo tego, że opisują produkt czy usługę poprawiają również pozycję danej firmy, a także zwiększają konwersję przy sprzedaży.

Dzieje się tak ponieważ klienci często szukają informacji na temat marki w sieci. Niestety użytkownicy dużo chętniej czytają negatywne opinie dlatego tak ważne jest by zachować balans pomiędzy pozytywnymi i negatywnymi opiniami. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj darmowe porady jak prowadzić fanpage na Facebooku.

kup opinie facebook
(Tak wyglądają opinie, które piszemy dla naszych klientów)

Kiedy kupowanie opinii Facebook ma sens

Wierzymy, że każda pora jest dobra by kupić opinie Facebook. Jednak klienci często kontaktują się z nami, kiedy ich fanpage boryka się z trudnościami bądź negatywnymi ocenami klientów.

Jest to wtedy dobry czas na interwencję i rebranding. Z nawet najgorszej sytuacji można wyjść zwycięsko, dlatego wspólnie opracowujemy kampanię w taki sposób aby podkreślić przemianę firmy i wypunktować jej mocne elementy.

bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczeństwo i anonimowość

Kupując na Szybkielajki masz gwarancję najwyższej jakości. Do naszych promocji wybieramy jedynie konta zweryfikowanych użytkowników z Polski. By zapewnić Ci bezpieczeństwo używamy najnowszych technologii i nigdy nie przekazujemy żadnych danych o naszych klientach.

elastyczny czas realizacji

Elastyczny czas realizacji

Wybierz dogodny czas realizacji dla siebie. (Zalecamy od 2 do 5 opinii tygodniowo.) Możesz kupić większy pakiet opinii i rozłożyć go w czasie np na 3 miesiące. Jeżeli potrzebujesz nagłego zastrzyku opinii, również nie ma problemu, możemy dodać wszystko natychmiast!

wiarygodne opinie

Wiarygodne opinie

Nasze opinie są pisane w sposób naturalny by nie zrazić nowych klientów sztucznymi recenzjami. Zawsze zapoznajemy się, z Twoim produktem lub usługami i przygotowujemy indywidualne opinie na ich temat. Możesz też przesłać własne pomysły, jeżeli nasze okażą się nietrafione.

Jak usunąć recenzje na fb

Usuwanie recenzji na FB to bardzo częste zjawisko jednak wymaga ono czasu i determinacji. Zdarza się również, że firmy wyłączają całkowicie sekcję z opiniami na skutek jednej lub kilku niepochlebnych ocen.

Na szczęście negatywne recenzje na Facebooku w prosty sposób można usunąć. Po pierwsze musisz odnaleźć opinie, z którymi się nie zgadzasz i zgłosić je do Facebooka.

Pamiętaj, że nie możesz zgłaszać prawdziwych opinii, tylko te, które zostały wystawione przez np. nieuczciwą konkurencję. Facebook nie usuwa negatywnych opinii, tylko dlatego, że są negatywne, portal kasuje tylko te nieprawdziwe.

możesz usunąć negatywne opinie facebook jeżeli chcesz

Jak działać skuteczniej?

Działaj skuteczniej i nie daj się konkurencji, kup opinie Facebook od profesjonalistów i ciesz się niepodważalną reputacją.

Nasze opinie są pisane przez profesjonalnych copywriterów by dostarczyć Ci najwyższą jakość usług. Używamy jedynie polskich kont, które zostały zweryfikowane!

Kupując na Szybkielajki masz pewność trwałości opinii w przeciwieństwie do naszej konkurencji. Gwarantujemy zadowolenie z każdej oceny.

Dlaczego Szybkielajki?

  • Setki zadowolonych klientów
  • Doświadczenie i profesjonalizm
  • Pomoc przy rebrandingu
  • Kreatywne wskazówki promocyjne

zyskaj pozytywne opinie na facebooku

Zyskaj pozytywne opinie na Facebooku

Jesteś już o krok by zyskać pozytywne opinie Facebook. Wypełnij formularz kontaktowy i podaj w nim najistotniejsze informacje.

4.5/5 - (33 votes)