Airbnb co to

AirBnb to zyskujący coraz większą popularność – serwis, pozwalający Ci na wynajmowanie mieszkań, bezpośrednio od ich właścicieli. Możesz dowolnie określić, czy będzie to tylko dzień, tydzień, miesiąc lub nawet pół roku. Założenie jest tutaj bardzo proste: ktoś na świecie ma wolne całe mieszkanie albo wybrany pokój, a dodatkowo – chce sobie trochę zarobić. Wpada więc na pomysł, żeby wynajmować je turystom, którzy akurat odwiedzają jego miasto. Przy okazji, jeśli ma takie predyspozycje – może oprowadzić swoich gości po okolicy czy polecić im jakieś interesujące miejsca. Sama koncepcja jest zatem bliższa Couchsurfingowi niż tradycyjnie pojmowanej rezerwacji hotelu. Zobacz czy Airbnb opinie w 2019 dalej są tak dobre jak w ubiegłych latach.

Zyskaj nawet 500 prawdziwych obserwacji.
Realizacja tylko 10 minut od 6.99 zł.

Zobacz jak wynająć pokój przez Airbnb

Dużo podróżujesz i chcesz ograniczyć swoje wydatki w tym zakresie? A dodatkowo szukasz interesujących miejsc, z dala od popularnych noclegowni? Jeśli tak – nasz poradnik powstał z myślą o Tobie. Dowiesz się z niego co to jest Airbnb i jak z niego korzystać, by cieszyć się udanym pobytem w coraz to nowych miejscach. Podpowiemy Ci też – jakie Airbnb opinie sobie wypracowało i na co warto zwrócić uwagę podczas wybierania potencjalnego hosta czy gospodarza domu.

 • A jeśli zdecydujesz się na wypróbowanie serwisu Airbnb – kod rabatowy będzie już na Ciebie czekać.

Rejestrując się z naszego linku otrzymujesz aż 100zł za darmo na pierwszą podróż! (KLIKNIJ TUTAJ!)

 • To doskonały sposób, żeby przy niewielkich nakładach finansowych, znaleźć nowy sposób na tanie noclegi w dowolnym miejscu na świecie. Być może chcesz zostać Cyfrowym Nomadą i będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Być może zainteresuje Cię również nasz inny wpis o tym co to jest Pinterest. Jeżeli tak przejdź pod ten adres a dowiesz się więcej.
Airbnb czy hotel, co lepsze?

1. Airbnb czy hotel, co lepsze?

Co to jest Airbnb?

2. Co to jest Airbnb?

Zalety Airbnb

3. Zalety Airbnb

Wady Airbnb

4. Wady Airbnb

Airbnb kody rabatowe

5. Airbnb kody rabatowe

Opinie o Airbnb

6. Opinie o Airbnb

Airbnb czy hotel – tanie podróżowanie

Airbnb to ciekawie skonstruowany serwis internetowy, pozwalający Ci na rezerwację noclegu. Warto już na początku podkreślić, że Airbnb nie jest marką hoteli czy apartamentów, jak np. Ibis czy Marriott. To po prostu platforma do sprawnej rezerwacji noclegu, a cały ten proces odbywa się na określonych zasadach, podobnie jak ma to miejsce chociażby w Trivago.com czy Booking.com. Airbnb opinie sprawdź co warto wybrać, hotel czy couchsurfing?

Wszystkie apartamenty oraz ich gospodarze muszą w Airbnb przejść weryfikację. W niej to serwis ocenia, czy spełnione zostały zasady zawarte w regulaminie oraz czy apartamenty faktycznie istnieją. Korzystanie z portalu  jest zatem w pełni bezpieczne. Dobrze jednak przed wybraniem konkretnej oferty – porównać ją z innymi i zapoznać się z opiniami o hoście. Dopasowanie obu stron ma tutaj dość duże znaczenie, ponieważ żadne z Was nie pozostaje anonimowe.

Co jeszcze możesz znaleźć na Airbnb?

Co jeszcze możesz znaleźć na Airbnb?

W Airbnb bez trudu znajdziesz zarówno hotele, hostele jak i prywatne domy, mieszkania oraz samodzielne pokoje. Zauważalna przewaga w używaniu Airbnb w podróży jest taka, że w danym miejscu, zazwyczaj dużo taniej znajdziesz nocleg w prywatnym apartamencie, niż płacąc za hotel. Paradoksalnie – możesz tutaj liczyć na dużo ciekawsze standardy, niż ma to miejsce w wielogwiazdkowych hotelach. W dodatku ofert jest na tyle dużo i w tak popularnych miejscach, że warto je wypróbować. Lokum możesz znaleźć w każdej części dowolnego miasta – w centrum, blisko plaży czy w dzielnicy willowej.

Zyskaj aż 1000 prawdziwych lajków.
Realizacja już w 10 minut od 5.99 zł.

Airbnb co to takiego?

Mechanizm, zgodnie z którym działa serwis – jest bardzo prosty, a jego obsługa całkowicie intuicyjna. Można zatem przypuszczać, że to jeden z powodów tak szybkiego rozwoju serwisu. Każdy potencjalny użytkownik może też bezpłatnie zarejestrować się w serwisie, znaleźć interesujący go lokal i sprawnie go wynająć – na wybrany okres. Airbnb zabezpiecza Twoją płatność, a gospodarz otrzymuje ją dopiero po zameldowaniu się w jego lokalu. Nie wymieniasz się zatem z gospodarzem bezpośrednio pieniędzmi (nie musisz też przelewać ich przed przyjazdem na jego konto) co daje Ci duże poczucie bezpieczeństwa. Okazuje się że Airbnb opinie mogą wystawić zarówno gospodarze swoim gościom. Warto zwrócić uwagę na zachowanie w lokalu jak i pozostawienie po sobie czystości. Bardzo rzadko pojawiają się też problemy z samą obsługą transakcji w serwisie.

Czy Airbnb jest bezpieczne?

Czy Airbnb jest bezpieczne?

Na korzyść serwisu Airbnb przemawia również fakt, że każdy apartament ma przejrzyście opisane zasady rezygnacji z wynajmu oraz zwrotu gotówki. W większości sytuacji można anulować transakcję, nawet bez podawania przyczyny i szybko otrzymać zwrot na konto. Jeśli jednak właściciel mieszkania ustalił własne, bardziej rygorystyczne zasady, jest to wyraźnie zaznaczone już w opisie oferty (np. zwrot 100% gotówki tylko przy anulowaniu rezerwacji najpóźniej tydzień przed zaplanowanym przybyciem, a później zwrot 50% wymaganej kwoty).

Zalety Airbnb

Zalety Airbnb

Serwis ten ma coraz więcej użytkowników, co potwierdzają funkcjonujące na temat Airbnb opinie. Poznaj zatem praktyczne zestawienie zalet tego portalu ułatwiającego tanie podróżowanie.

mieszkania na airbnb

Wyjątkowa różnorodność mieszkań

Możesz wybrać dla siebie nocleg w peryferyjnych dzielnicach miasta, albo w ścisłym centrum. Do wyboru są też lokalizacje w pobliżu lotniska, koło stadionu, nieopodal miejsc związanych z kultem religijnym, na plaży, w środku cichego lasu, czy nad malowniczą rzeką. W większych miastach AirBnb dotarło chyba już wszędzie. Zatem jeśli Ci zależy na danej dzielnicy czy osiedlu, to bez problemu coś dla siebie znajdziesz.

Wykorzystaj oferowany dla Airbnb kod rabatowy, a wynajmiesz przytulną kawalerkę, taras z pięknym widokiem na ocean, luksusowy dom z ogródkiem, domek na drzewie, jurtę w lesie, mały dworek czy latarnię morską. Za każdym razem przeżyjesz inną przygodę, próbując nowego stylu życia. Hotele nigdy nie pozwolą Ci na tak dużą różnorodność, jak ma to miejsce w przypadku Airbnb.

własna kuchnia

Własna kuchnia

Wynajmując całe mieszkanie, znikają Twoje problemy z posiłkami. Nie każdy hotel oferuje śniadania i kolacje, które zawsze stwarzają pewien problem, ze względu na określone z góry pory posiłków. A dłuższy pobyt w pokoju hotelowym, pozbawionym lodówki – to nieustanne stołowanie się ,,na mieście”. To z kolei generuje dodatkowe koszty. Nie wspominając już o sytuacji, kiedy przestrzegasz odpowiedniej diety lub podróżujesz z dziećmi, którym trzeba gotować posiłki. W mieszkaniach wynajmowanych za pośrednictwem AirBnb zawsze masz do dyspozycji własną kuchnię, wraz z wyposażeniem.

Ochrona prywatności
Stajesz się jednym z lokatorów budynku i jedynym wynajmującym dom. Nikt więc nie obserwuje gdzie i kiedy wychodzisz, ani o jakiej porze wracasz – jak ma to miejsce w przypadku hotelu. Nikt nie wchodzi codziennie do pokoju, żeby posprzątać, a przy okazji – pooglądać rzeczy zostawione w pokoju. Nie musisz się obawiać, że coś zostanie przestawione w nowe miejsce, czy przypadkowo wyrzucone. Nie wspominając już o ewentualnych kradzieżach.

ceny na Airbnb

Duża rozpiętość cenowa

Jak wcześniej wspominaliśmy, każdy może znaleźć tutaj lokum, na miarę swojego portfela.  Mówiąc inaczej – AirBnb się opłaca. Możesz to odczuć szczególnie w sytuacji, kiedy wynajmujesz mieszkanie w kilka osób, a koszty wychodzą dużo mniejsze niż w hotelu. Oprócz tego, wynajmując hotel będziesz jeść codziennie dwa czy trzy posiłki w restauracjach, a w mieszkaniu możesz sobie coś przecież czasem ugotować. Koszty mieszkań na krótki wynajem poza ścisłym centrum lub poza sezonem – również pokonują ceny hotelowe, zatem w AirBnb naprawdę można zaoszczędzić na zakwaterowaniu.

gospodarze na airbnb

 

Pozytywne relacje z wynajmującymi

Przeglądając dostępne na temat Airbnb opinie zauważyliśmy, że bardzo rzadko zdarza się, by ktoś był niemiły w bezpośrednim kontakcie. W ten sposób wynajmujący budują przecież swoją pozycję w serwisie i zdobywają nowych klientów. Wszyscy więc bardzo się starają i niemalże stają na głowie, by zadowolić swoich gości. A to podnosi ich oceny w serwisie. Co to oznacza w praktyce? Bardzo często możesz więc przyjechać do mieszkania o dowolnej godzinie – nie przejmując się tradycyjnie rozumianą dobą hotelową. Wynajmujący podpowiedzą Ci też gdzie jest najbliższy sklep, ich ulubiona (i niedroga) knajpka czy najładniejszy zabytek. Poznasz zatem wybrane przez Ciebie miejsce, z całkiem nowej perspektywy, wolnej od main streamu. Gdy często podróżujesz – szybko docenisz takie indywidualne podejście.

wynajem na Airbnb

Dowolny czas wynajmu

Mimo tego, że AirBnb jest doskonałą alternatywą dla hoteli – ich największą siłą są wynajmy długoterminowe. Biura podróży nie są zbyt chętne, by szukać dla Ciebie lokali na miesiąc lub dwa, a mieszkanie tyle czasu w hotelu – mogłoby się dla Ciebie okazać na dłuższą metę dość męczące. W AirBnb możesz mieszkać gdziekolwiek na świecie, załatwiając przy tym minimum formalności. Wybierając Airbnb, przyjeżdżasz na tyle, ile chcesz i nie martwisz się o zobowiązania, umowy, rachunki i inne mało ciekawe zadania, których i bez tego jest już wystarczająco dużo podczas podróży. Pomyśl, że jeszcze kilka lata temu nie można było podróżować w ten sposób!

wady airbnb

Wady Airbnb

Choć podane wcześniej zalety tego serwisu sprawiają wrażenie ideału, posiada on jednak swego rodzaju wady, o których warto tutaj wspomnieć. W ten sposób Twoja przyszła decyzja o skorzystaniu z usług tego serwisu do taniego podróżowania – będzie w pełni przemyślana.

rezerwacje na airbnb

Odwoływanie rezerwacji przez gospodarza

Dość ważnym minusem, związanym z polityką administracyjną Airbnb jest fakt, że właściciel może odwołać pobyt – nawet kilka dni przed Twoim przyjazdem. Nie zdarza się to na szczęście zbyt często, ale sama możliwość takiej ewentualności, bywa bardzo stresująca. AirBnb oczywiście zwraca wtedy pieniądze, ale nie do końca rozwiązuje to Twój problem. Przecież kilka dni przed wakacjami trudno będzie Ci znaleźć inny lokal zastępczy lub hotel. To największy i najbardziej oczywisty problem Airbnb, który praktycznie nie występuje w przypadku pokoi hotelowych. Dobrym rozwiązaniem tego rodzaju problemów jest przede wszystkim szukanie mieszkań z dużą ilością pozytywnych ocen. Wtedy ograniczysz do minimum ewentualne ryzyko odwołania Twojej rezerwacji. Tak więc wraca tutaj niezbędna funkcjonalność tego serwisu, jaką są Airbnb opinie.

bezpłatne odwołanie rezerwacji Airbnb

Nie zawsze można bezpłatnie odwołać swoją rezerwację

W Airbnb istnieje w prawdzie możliwość bezpłatnego anulowania Twojej rezerwacji (określana jest ona jako „Elastyczna” zasada anulowania). Jednak zależy ona od gospodarza i praktycznie nikt jej nie wybiera, dodając swoje ogłoszenie w serwisie. Poza tym, nawet kiedy mieszkanie ma „elastyczne” odwoływanie, to nadal nie zwraca opłaty serwisowej i za samo Airbnb. Z jednej strony wydaje się do zrozumiałe z perspektywy gospodarzy, którzy nie chcą mieć odwołanych rezerwacji w ostatniej chwili.  Z drugiej jednak strony może to być dość uciążliwe dla odwiedzających gości. Dlatego tak ważne jest poleganie na rekomendacjach innych podróżujących. Warto też wiedzieć, że jeśli odwołujesz swój pobyt w związku z własnym stanem zdrowia lub członka Twojej rodziny – to możesz liczyć na zwrot pieniędzy niezależnie od polityki gospodarza. Serwis Airbnb zabezpiecza Cię zatem przed nieprzewidzianymi sytuacjami losowymi, które pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie.

rezerwowanie na airbnb

Rezerwowanie z dużym wyprzedzeniem

Jeśli wyjeżdżasz na czas dłuższy niż tydzień, musisz zarezerwować mieszkanie nawet kilka miesięcy wcześniej. Najtrudniej jest oczywiście bezpośrednio w sezonie, kiedy to ładne mieszkania są dawno zajęte, a Tobie pozostaje niewielki wybór.
Niemal niemożliwe jest też rezerwowanie tego samego dnia. Mimo wszystko jednak podróże planuje się choćby z niewielkim wyprzedzeniem, zatem nie są one całkiem spontaniczną decyzją z Twojej strony.

kody rabatowe airbnb

Promocje i kody rabatowe na Airbnb

Każdego dnia w domach dostępnych na Airbnb zatrzymują się ponad 2 miliony gości. Mogą oni wybierać spośród 81 000 miast i prawie 5 milionów ofert w 191 krajach. To zdecydowanie więcej niż w 5 największych sieciach hotelowych – łącznie. Czy Ty również chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Airbnb? Jeśli wahasz się z podjęciem decyzji – rzuć okiem na promocje, które oferuje Ci serwis. I zgarnij nasz kod rabatowy na Twój pierwszy wynajem. https://abnb.me/e/28d7qnX2xW

Jak zacząć korzystać z Airbnb?

Częstym problemem dla nowych rezerwujących są Airbnb opinie. W tym przypadku nie chodzi o porównanie opinii o portalu tylko  sprawdzenie czy dany gospodarz nie jest oszustem. Sama rezerwacja noclegu w Airbnb jest bardzo prosta. Sprowadza się ona tylko do wyboru lokalu, który będzie Ci odpowiadać cenowo, pod względem lokalizacji czy znajdującego się w nim wyposażenia. Jednak aby móc korzystać z serwisu, należy zostać jego użytkownikiem. To z kolei wymaga od Ciebie krótkiej rejestracji, w której podajesz swoje dane osobowe oraz akceptujesz postanowienia regulaminu i polityki prywatności. Następnie należy przejść do procesu dokonania płatności online. Serwis obsługuje przy tym różne metody dokonania zapłaty, w zależności od kraju w jakim założone jest Twoje konto użytkownika. Należy pamiętać jednak, że płatność poza stroną Airbnb oraz bezpośrednio w gotówce – traktowana jest jako naruszenie zasad serwisu.

płatność airbnb

Dostępne metody płatności

 • karta kredytowa i przedpłacona: MasterCard, Visa, Discover, Amex, JCB,
 • niektóre karty debetowe, które mogą być wykorzystywane również jako kredytowe,
 • PayPal (w wybranych krajach),
 • Alipay (dostępny tylko w Chinach),
 • Postepay (tylko we Włoszech),
 • Sofort Überweisung (tylko w Niemczech),
 • iDEAL (tylko w Holandii),
 • Boleto Bancário, Hipercard, Aura oraz Elo (tylko w Brazylii),
 • PayU (tylko w Indiach),
 • Google Wallet (tylko w aplikacji na Androida w USA),
 • Apple Pay (tylko w aplikacji na Ios).

Metody, dostępne dla Ciebie jako użytkownika – są widoczne na stronie zapłaty, przed samym wysłaniem prośby o dokonaniu przez Ciebie rezerwacji.

A teraz najważniejsze – obiecany Ci w Airbnb kod rabatowy. Wykorzystaj go podczas dokonywanej przez siebie rezerwacji w serwisie i ciesz się tanimi podróżami – w dowolne zakątki na ziemi. Chcemy w ten sposób zachęcić kolejne osoby do bliższego przyjrzenia się ofercie Airbnb, a w efekcie – zaplanowania Twojej podróży – z naszą niewielką pomocą.

https://abnb.me/e/28d7qnX2xW

airbnb opinie

Opinie o Airbnb

Dostępne na temat Airbnb opinie, są bardzo zróżnicowane – z przeważającą ilością pozytywnych rekomendacji. Zwróć uwagę, że każdy z klientów serwisu jest inny, przez co ma inne oczekiwania czy preferencje dotyczące swojego lokum podczas trwania podróży. Pamiętaj o tym, czytając znalezione na temat Airbnb opinie.

Najważniejsze jest jednak to, że zarówno samo zaplecze merytoryczne portalu, jak i pracujący dla niego zespół – dokładają wszelkich starań, żeby dostarczyć Ci jak najlepszy support. Błyskawicznie rozwiązują wszelkie trudne kwestie, a w razie potrzeby – skutecznie rekompensują straty poniesione przez swoich klientów. Ma to miejsce nie tylko w przypadku klientów, ale i samych gospodarzy.

Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, szukając dla siebie idealnego lokum – za pośrednictwem Airbnb. Mamy dla Ciebie ciekawe zestawienie najważniejszych cech, jakie powinna posiadać dobra oferta.

recenzje airbnb

Airbnb opinie – Ilość ocen ma znaczenie!

Najpierw sprawdź jaką ocenę ma interesujące Cię mieszkanie. Można tutaj zauważyć pewien trend, zgodnie z którym wynajmujący z AirBnb mają znacznie niższe wymagania co do standardów lokalu.  Co oznacza to w praktyce? Trzy gwiazdki przyznawane są bardzo przeciętej ofercie. Poszukaj więc lepiej ocenianych mieszkań czy domów.

Druga ważna kwestia to ilość przyznanych ocen. Lepiej więc odmówić sobie pięciogwiazdkowych mieszkań, z których korzystało zaledwie kilka osób. Wybierz miejsca, które mają więcej niż 20 ocen, gdzie przyznano 4 lub 5 gwiazdek. Będzie  to dla Ciebie wiarygodna informacja, że oferta rzeczywiście zasługuje na Twoją uwagę. W takiej sytuacji nie sposób jest się rozczarować.

Dużą zaletą AirBnb jest fakt, że dopiero po wystawieniu Twojej oceny możesz przeczytać opinię drugiej osoby o sobie, jako wynajmującym. Można pochwalić to rozwiązanie, bo nie doprowadza do sytuacji w której mieszkanie Cię rozczarowało, ale boisz się o tym napisać w obawie, że właściciel też wystawi Ci złą opinię.

airbnb zweryfikowane informacje

Szukaj zdjęć, które zostały zweryfikowane

Serwis AirBnb posiada swoich przedstawicieli, którzy odwiedzają mieszkania i sprawdzają, czy fotografie zamieszczone przez wynajmujących przedstawiają faktyczny stan lokalu. Informację o tym, czy zdjęcie było potwierdzone – znajdziesz po otworzeniu zdjęcia na pełnym ekranie, bezpośrednio pod nazwą oferty. To dla Ciebie zawsze dodatkowe zabezpieczenie, że na miejscu oferta wygląda dokładnie tak, jak w Internecie.

 

komentarze o airbnb

Zapoznaj się z wieloma komentarzami

Zamieszczane w Airbnb opinie, są opatrzone krótkim komentarzem ze strony odwiedzających gości. Można się z nich wiele dowiedzieć na temat stanu i czystości mieszkania, kontaktu z właścicielem, bezpieczeństwa okolicy czy dojazdu do ciekawych miejsc. Dokładne czytanie recenzji może być szczególnie ważne wtedy, gdy masz niewielką znajomość języka obcego, podróżujesz z osobą starszą lub dziećmi. Bardzo często właśnie z tych recenzji można wyciągnąć informacje o tym, czy lokal się dla Ciebie nadaje, właśnie w takich nietypowych sytuacjach.

weryfikacja konta właściciela na airbnb

Sprawdź, czy konto właściciela jest zweryfikowane

Dla potwierdzenia, że mieszkanie udostępnia Ci autentyczna osoba, AirBnb wyrywkowo weryfikuje dokumenty tożsamości, numer telefonu i główne sieci społecznościowe gospodarza. Poszukaj zatem znaczka „Zweryfikowany Dokument” w ramach profilu gospodarza aby upewnić się, że to sprawdzony, pewny człowiek. Wynajem od takiego hosta z pewnością będzie cieszył się dużo większym zainteresowaniem.

oznaczenie superhost na airbnb

Wypatruj znaczka – Superhost

AirBnb docenia najlepszych gospodarzy, przyznając im swego rodzaju medal – „Superhost”. Oznacza to, że dany host przyjmuje u siebie wielu gości, na bieżąco odpisuje na wiadomości i rzadko odwołuje rezerwacje klientów. Dodatkowo, jego oceny to w 80% – aż pięć gwiazdek. Co ciekawe, AirBnb zwraca się bezpośrednio do gości piszących recenzję z pytaniem, czy przyznaliby gospodarzowi ten wysoki status. Superhost to niemal całkowita gwarancja, że wszystko, co jest związane z wynajmem mieszkania czy domu – przebiegnie bez zakłóceń. Nie dziwi zatem fakt, że właściciele bardzo zabiegają o ten medal. To dzięki niemu będą mogli przyjmować dużo więcej osób, przez co ich mieszkanie będzie prawie zawsze zajęte.

Znaczek Superhost widnieje zawsze tuż przy zdjęciu właściciela wybranej oferty. Możesz też bezpośrednio wyszukiwać mieszkania tylko od Superhostów, wykorzystując do tego filtry wyszukiwarki AirBnb.

oferty na airbnb

Porównaj ilość ofert właściciela

Nie chodzi tutaj o brak zaufania do gospodarzy, ale weryfikację ich wiarygodności. W serwisie AirBnb pojawiło się w ostatnim czasie dość dużo agencji, zrzeszających apartamenty do wynajęcia. Można też znaleźć osoby, posiadające kilka mieszkań w danym mieście czy lokalizacji. Bardzo często skutkuje to tym, że w takiej sytuacji może nie pojawić się osoba, która Cię przywita w wynajmowanym lokalu. Nie opowie szczegółowo o mieszkaniu i jego okolicy, nie wskaże gdzie jest najbliższy sklep i nie odpowie na inne Twoje pytania (co zabawne, klucze wtedy możesz znaleźć w typowym miejscu, np. pod wycieraczką). Wynajmujący, którzy udostępniają jednocześnie kilka lokali – często nie mają czasu ani ochoty, żeby przyjąć Cię osobiście. Można z tego wywnioskować, że nie mają potrzeby porządnie zajmować się wynajmowanym mieszkaniem. Scrollując dostępne na temat Airbnb opinie, z pewnością zauważysz tego rodzaju ,,biznesy”.

Jeśli przypadnie Ci do gustu jakaś oferta, warto już w pierwszych wiadomościach dowiedzieć się, czy właściciel często zagląda do swojego mieszkania. Upewnij się więc, czy tam mieszka, czy tylko bywa.

najlepsze oferty airbnb

Jak znaleźć najlepszą ofertę na Airbnb?

Biorąc pod uwagę Airbnb opinie  na pewno znajdziesz dla siebie idealną ofertę. Airbnb z pewnością zrewolucjonizowało rynek noclegowy, stając się silną konkurencją dla innych serwisów, oferujących tanie noclegi i oferty mieszkań z całego świata. Skorzystaj z tego rodzaju wynajmu szczególnie wtedy, gdy podczas swoich podróży lubisz czuć się niemal jak w domu i stawiasz na indywidualność. Możliwości cenowe są tutaj na tyle różnorodne, że z pewnością znajdziesz mieszkanie czy nawet dom – na miarę swoich potrzeb.

najważniejsze informacje o airbnb

Podsumowanie

Już wiesz że Airbnb opinie bywają różne, jednak warto przestrzegać pewnych zasad by znaleźć najlepszą ofertę dla siebie. Pamiętaj, że nasz poradnik miał za zadanie obiektywnie przedstawić Ci podstawowe funkcjonalności, odpowiadając na najbardziej nurtujące pytania. Teraz nie musisz się już zastanawiać – Airbnb co to jest? Albo jak z niego korzystać, by nieco zaoszczędzić. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie obowiązujący w Airbnb kod rabatowy. Ostateczną decyzję pozostawiamy jak zawsze – Tobie. Warto oprzeć ją na rzetelnych informacjach, które nie pozwolą Ci się zdać wyłącznie na przypadek w wyborze idealnego zaplecza noclegowego.

Koniecznie daj nam znać w komentarzach – gdzie się wybierasz w najbliższym czasie? W jakim kierunku podążają Twoje urlopowe plany i które miejsca już teraz możesz nam polecić? Czy masz własne, sprawdzone sposoby na wynajęcie pokoju lub mieszkania w dobrej cenie? Chętnie się tego dowiemy!

4.2/5 - (5 votes)