Na naszej stronie kupienie like jest jest tak samo proste jak zakupy w zwykłym sklepie osiedlowym. Nie musisz być informatykiem ani ekspertem w dziedzinie komputerów żeby sobie poradzić. Szybkie lajki to strona która jest intuicyjna dzięki czemu od razu po wejściu wiesz co masz zrobić i jak kupić like. W tym poradniku dowiesz się jak w kilku krokach stać się popularnym i doładować swoje lajki w serwisie Instagram lub wielu innych.

Wybierz interesujący produkt

Wspaniale znajdujesz się na stronie głównej. Jeżeli nie wiesz jak kupić like, najedź na menu i wybierz a zobaczysz całą naszą ofertę. Mamy tu wiele produktów takich jak: Polubienia strony na FB, Lajki na Instagramie, Łapki w górę na YouTube i wiele, wiele innych – myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętaj! Dokładnie zastanów się nad usługą jaką chcesz zakupić ponieważ potem nie będzie można tego zmienić. Jak widzisz każdy produkt ma swoją cenę dzięki czemu od razu widzisz ile kosztują like lub obserwacje. Dodatkowo każda z kategorii ma swoją unikatową ikonkę która pomoże Ci odróżnić facebook od instagrama czy youtube od soundclouda.

Jak kupić like

Zaznacz ilość like jaka Cię interesuję

Kolejny krok może być nieco trudniejszy, ale wierzę że sobie poradzisz! Po pierwsze dokładnie przeczytaj opis zamieszczony obok produktu, pozwoli Ci to zrozumieć co dokładnie kupujesz i jakie wymagania musisz spełnić żeby wszystko się udało! Powiedzmy że chcesz kupić 1000 like wtedy wybierasz ilość 1000 i przechodzisz dalej. Jednak jeżeli chcesz zakupić więcej like to śmiało ponieważ w naszym serwisie im więcej like tym cena niższa a oferta bardziej atrakcyjna. Jeśli nie wiesz jaka ilość będzie dla Ciebie odpowiednia to skontaktuj się z nami – nasz specjalista jest gotowy Ci pomóc. Ufff okej ale czy Ty jesteś gotowy żeby przejść dalej?

Wybierz interesujące opcje i podaj link

Teraz najważniejsza decyzja… i to w Twoich rękach! W naszym serwisie zalecamy wybór wysokiej jakości usług żeby każdy był uśmiechnięty i bez rozczarowań ale końcowa decyzja należy do Ciebie ponieważ oferujemy niską jakość lub wysoką jakość usług. Czym to się różni? Wysoka jakość to realne i aktywne osoby, które pomogą rozwijać Ci twoje social media a niska jakość mogą być to nieaktywne konta, których niestety nikt już nie używa. Zachęcamy do zerknięcia do naszego FAQu – opisaliśmy tam działanie wszystkich opcji. Mam nadzieje, że wszystko jasne więc lecimy dalej!

Podsumowanie zakupów

Jesteś już prawie na samym końcu, jeżeli popełniłeś/aś jakiś błąd (przykładowo podany link jest zły) ciągle możesz to zmienić. Jak widzisz po prawej stronie Pokazana jest kwota jaką musisz zapłacić za usługę razem z VATEM który naliczył się na podstawie Twojej lokalizacji. Niestety tego nie przeskoczymy ale słuchaj… Na stronie głównej możesz wylosować swój rabat w kole fortuny. Codziennie masz 5 szans aby ustrzelić promocję a jeśli Ci się nie uda to możesz spróbować w następny dzień.

Podsumowanie zakupów

Wypełnij niezbędne informacje

Jesteś już na ostatniej stronie, powoli zbliżamy się do końca zostały już tylko formalności. Wypełnij niezbędne informacje potrzebne do realizacji zamówienia. Pamiętaj żeby wybrać kraj w którym jesteś rezydentem ponieważ nasz system naliczy Ci odpowiednią stawkę VAT. Twoje dane adresowe takie jak ulica, miejscowość, kod pocztowy są potrzebne tylko do weryfikacji – nie udostępniamy ich nigdzie, spokojnie.

Po prawej stronie znajdują się możliwe formy płatności, obecnie wspierane przez nas są: Szybkie przelewy online, Płatność kartą, Płatność SMS a wkrótce PaySafecard. Uwaga! Dla niektórych płatności takich jak płatność kartą czy płatność SMS może zostać doliczona prowizja operatora co zobaczą państwo na ekranie przy zamówieniu lecz  płatności przelewami online są zupełnie darmowe.  Wszystkie płatności są księgowane błyskawicznie (oprócz przelewów pocztowych, żabka itp) i zamówienia są realizowane od razu po dokonaniu płatności. Ciekawą opcją jest również płatność wirtualnym portfelem dzięki której system daje nam 3%  rabatu w każdym zamówieniu. Portfel można doładować poprzez przelewy online i jest on dostępny w zakładce “Moje konto“.

Wypełnij niezbędne informacjePodsumowanie poradnika jak kupić like

Jeżeli wszystko zostało opłacone prawidłowo i podany link lub linki są zgodne publiczne i w pełni dostępne to zamówienie zacznie się realizować i potrwa to około 72 godzin w przypadku zwykłych zamówień lub 24 godzin w przypadku zamówień z błyskawiczną realizacją. Podany czas jest czasem maksymalnym i często zamówienia są realizowane nawet w 5 minut jednak zaznaczam, że jeśli zależy Ci na czacie to warto zaznaczyć błyskawiczną realizacje.

Zobacz też: Jak zapisać zdjęcie z Instagrama

Sale
InstagramInstagram hover

Lajki na Instagramie

8.4989.99
Sale
InstagramInstagram hover

Obserwacje na Instagramie

9.99449.99
Sale
FacebookFacebook hover

Polubienia strony na FB

28.48495.98
Jak kupić like
Ocena 4.6 z: 10