FAQ – Czyli najczęściej zadawane pytania

Przeczytaj o co najczęściej pytają nas klienci by uzyskać odpowiedź jeszcze szybciej. Jeżeli Twojego pytania nie ma na tej liście skontaktuj się z nami.

Czy to bezpieczne i legalne?

Tak, wszystko odbywa się z udziałem prawdziwych użytkowników więc nie naruszamy żadnych zasad serwisów z, którymi współpracujemy. Możesz zakupić dowolną usługę bez obawy o utratę konta czy zablokowanie.

Czy jesteście firmą?

Zdecydowanie tak, jesteśmy w pełni zarejestrowaną i legalną firmą
Właścicielem i administratorem Serwisu jest firma “BUBA SERVICES LTD.” z siedzibą w Londynie przy ul. Great Portland Street 85 o numerze rejestracyjnym 11020271

Co oznacza jakość przy usłudze?

 • Jakość to dobrowolny wybór dla klienta kont z których będzie przeprowadzona interakcja z profilem, obecnie dostępne są Niska jakość oraz Wysoka jakość.
 • Wysoka jakość to konta o uzupełnionym profilu posiadające własne zdjęcia z 30 dniową gwarancją trwałości od operatora.
 • Niska jakość to konta niskiej jakości z przypadkowymi nazwami bez zdjęć profilowych i o pustych profilach, konta nie muszą wchodzić w interakcje z kanałem mediów

Co oznaczają opcje przy usłudze?

 • Dodatkowa opcja Błyskawiczna realizacja to usługa premium która gwarantuje wykonanie zamówienia klienta w pierwszej kolejności przed zamówieniami zwykłymi bez kolejki.
 • Dodatkowa opcja Autouzupełnienie to usługa premium, która gwarantuje jedno darmowe uzupełnienie zakupionej usługi w przypadku spadku większego niż 50% zakupionego pakietu.
 • Opcja stopniowego dodawania to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na podzieleniu w czasie pozyskiwanych obserwacji, polubień, subksrybcji, wyświetleń, komentarzy czy odtworzeń lub innych usług świadczonych w serwisie jeżeli wykupiona ilość to przynajmniej 200. Minimalne dodanie na jeden okres czasowy wynosi 100 i nie podlega zmianom. Użytkownik zobowiązany jest do podania informacji o czasie rozłożenia zamówienia w polu „Linki”, jeżeli jednak tego nie zrobi rozłożenie w czasie będzie losowe. Zamówienia o zbyt małej ilości zostaną dodane tradycyjnie i nie podlegają reklamacjom.
 • Opcja geotargetowania z Europy to dodatkowa opcja dla klienta polegająca na pozyskaniu obserwacji, wyświetleń subskrybcji, odtworzeń, polubień lub innych usług świadczonych przez serwis z serwerów z krajów Unii Europejskiej z zastrzeżeniem do kont, mogą one pochodzić z całego świata posiadać przypadkowe nazwy lub ich brzmienie może wskazywać na pochodzenie inne niż Europa.

Jakie są metody płatności?

Dostępne metody płatności to:

 • Szybki przelew z każdego banku w Polsce i Europie
 • Przelew klasyczny na poczcie
 • Płatności SMS
 • Płatność kartą kredytową
 • Płatność funduszami na koncie użytkownika

Ile trwa realizacja zlecenia?

Zamówienia są realizowane automatycznie i nie wymagają sprawdzenia przez pracownika. Jeżeli wypełniłeś/aś wszystko poprawnie zamówienie jest realizowane jeszcze tego samego dnia a czasem nawet w klika minut. Usługi takie jak Instagram Followers , Facebook Fanpage Like i Facebook Followers realizowane są nieco dłużej ze względów technicznych.

Dlaczego dostałem/am maila "błędny link"?

Zwykle taki mail wysyłany jest do osób, które podały link niepoprawnie bądź ich ustawienia prywatności nie zezwalają na wykonanie usługi lub link który prowadzi do zawartości jest nieobsługiwany przez naszą platformę. Zastosuj się do instrukcji wysłanej w mailu i odpowiedz na nią by cieszyć się z usług szybkielajki.pl

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak!